Vítáme Vás  v hotelu MOODs, nejnovějším design boutique hotelu otevřeném v roce 2010 v centru Prahy. MOODs Boutique hotel se nachází jen pár kroků od všech hlavních turistických atrakcí Prahy, jako jsou Staroměstské náměstí, Karlův most, židovské město a další.

MOODs hotel patří podle TripAdvisoru mezi 10 nejtrendovějších hotelů v Evropě (2011) a mezi 25 nejlepších hotelů v Čechách (2012).

MOODs Design hotel nabízí unikatní design se značkovým vybavením jako jsou Altemide, Bose, Apple, Hasten, White Company, Vitra, a další. Nespornou výhodou je perfektní servis s rodinnou a přátelskou atmosferou, 24 hodinová pokojová služba nebo zdarma WI-FI v celém prostoru hotelu.

V hotelu MOODs naleznete 51 pokojů ve 3 různých kategoriích - Standard, Deluxe a Suite. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD TV, minibarem, telefonem, safem vhodným též pro laptop, zdarma vysokorychlostním Wi-Fi a LAN, psacím stolem, domácí kanceláří včetně iPod/iPhone, HDMI, USB, audio, video, koupelnou s luxusní kosmetikou, kvalitními švédskými postelemi Hästens z přírodních materialů o velikosti 2,0 x 2,1 m. Apple TV je k dispozici na vyžádání za poplatek a nabízí spoustu filmů a hudby.

Pro obchodní setkaní, meeting nebo konferenci v centru Prahy se hodí speciální 80m2 velká konferenční místnost, případně lobby bar vhodný pro workshopy, konference, soukromé večeře, tiskové konfernce, večírky, firemní akce a další.

Relaxační služby pak doplňují nabídku hotelu MOODs Praha v podobě thajských masáží od úterý do neděle v rozmezí 10:00 až 22:00 hod.

Základní informace o hotelu MOODs:
Check in: od 14h, Check out: do 12h
Dítě do 2 let zadarmo v postylce. Dítě do 12 let zadarmo ve stávající posteli.
Dítě nebo další osoba na přístylce za poplatek 40EUR. Maximalně jedna přístylka na pokoji.
Parking před hotelem za poplatek 21EUR/den.

Garantujueme nejlépší ceny přes webovou stránku.
Rezervujte přímo na hotelových stránkách a získejte tyto výhody v závislosti na délce pobytu:
- WELCOME DRINK ZDARMA
- MASÁŽ V NAŠÍ centrum thajských masáží

- PARKOVÁNÍ ZDARMA

- FREE UPGRADE APPLE

MOODs nabízí exkluzivní cenu pouze pro naše hosty, kterří rezervují přimo na emailu reservations@hotelmoods.com nebo kontaktují hotel telefonicky na 420-222 330 100.

Při pobytu na 3 a více nocí a platbě předem – sleva 20%
Při pobytu na 1 nebo 2 noci a platbě předem – sleva 15 %
Pobyt od jedné noci – ušetříte 5%

benefits

-20%

Languages

  • English
  • español
  • Deutsch
  • français
  • čeština

Best Rate Guaranteed

modify reservation

Click and Drag / Double Click to Maximize

Double Click to Minimize